Już we wrześniu Zjazd Absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego

Jeszcze tylko niespełna trzy miesiące pozostały do wyjątkowego wydarzenia, które odbędzie się 14 i 15 września w Krakowie. Dwa wrześniowe dni będą doskonałą okazją do integracji środowiska absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego, przyniosą niezapomniane chwile, a także przywołają wiele wspomnień i wzruszeń z okresu studiów.

W roku 2024 mija 60 lat od momentu powstania Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego. W ramach Jubileuszu odbywa się wiele ciekawych wydarzeń, z których jedno ma szczególny wymiar historyczny - w dniach od 14 do 15 września odbędzie się pierwszy w historii Zjazd Absolwentów UJ, otwarty dla wszystkich, którzy ukończyli studia na naszej Uczelni, niezależnie od wydziału czy kierunku.

Program Zjazdu obejmuje zarówno okolicznościowy wykład, zwiedzanie wybranych miejsc na Uniwersytecie, ale także spotkania koleżeńskie oraz Bal Absolwenta UJ. Szczegółowy harmonogram wydarzeń znajduje się na stronie zjazd-absolwentow.uj.edu.pl/program-zjazdu1.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Zjeździe Absolwentów zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem, regulaminem oraz informacjami dotyczącymi rejestracji na wydarzenie, opublikowanymi na stronie zjazd-absolwentow.uj.edu.pl/rejestracja-uczestnikow.

plakat informacyjny

Metryki Uniwersytetu Krakowskiego na krajowej liście Pamięć Świata

Naukowcy z UJ przeanalizowali rolę mikrobiomu jelitowego w przebiegu <span lang="en">COVID</span>-19

Naukowcy z UJ przeanalizowali rolę mikrobiomu jelitowego w przebiegu COVID-19